• bilgi@yerelreklam.net
  • 0549 739 01 02
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
253 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Yunus AKIN
  • ADRES: Yeni Mahalle 2617 Sk. No: 13/A Adıyaman
  • TELEFON: 0507 258 1101
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 20:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 20:00
SERVİS YERLERİ ADIYAMAN

FİRMA HAKKINDA

Adıyaman güvenlik kamerası sistemleri

Güvenlik kamerası sistemleri bakım ve montajı. Yılların vermiş olduğu deneyim ve uzman ekiplerimiz ile Adıyaman merkez ve ilçelerinde hizmet vermeye devam ediyoruz.

Hizmetlerimiz

  • Güvenlik kamerası montaj ve bakımı
  • Akıllı tahta sistemi
  • Ağ sistemleri
  • Projeksiyon kurulum
  • Bilgisayar teknik servisi

Güvenlik kamerası montajı nasıl yapılır ?

Adıyaman güvenlik kamera sistemleri Kamera montajı, kameraların istenilen alanlara yerleştirilmesi işlemidir. Genellikle uzmanlar tarafından gerçekleştirilen bu işlem sayesinde kameraların işlevlerini yerine getirmeleri sağlanmaktadır. Kamera montaj işlemlerini alanında uzman kişilere yaptırmanız daha uzun ömürlü olmasını sağlar.

Güvenlik kamerası görüntü ayarları

Parlaklık : Eşik değeri, esas olarak, görüntünün genel parlaklığını doğrusal ayarlama modu ile ayarlamaktır. Değer ne kadar büyük olursa, görüntü o kadar parlak olur ve tam tersi de geçerlidir.

Kontrast : Eşik değeri, esas olarak görüntünün kontrastını ayarlamak içindir. Değer ne kadar büyük olursa kontrastın o kadar parlak olur, tersi de geçerlidir. Değeri çok yüksek ayarlamak karanlık bölümlerin çok karanlık olmasına, parlak kısımlarda aşırı pozlamaya neden olur. Değerleri çok düşük tutmak görüntü bulanıklığına neden olur.

Doygunluk : Bu eşik öncelikle renk derinliğini ayarlar. Doygunluğun ayarlanması, görüntü parlaklığını değiştirmez.
Shapness Netlik: Eşik değeri, esas olarak görüntünün kenarının keskinliğini ayarlar. Değer ne kadar büyük olursa, kenarlar daha belirgin olur ve bunun tersi de geçerlidir. Değer çok yüksek ayarlanırsa görüntüde gürültüye neden olur.

Gama : Eşik, esas olarak, doğrusal olmayan ayar modundan görüntünün parlaklığını değiştirmek ve görüntünün dinamik görüntü aralığını geliştirmek içindir. Değer ne kadar yüksek olursa, görüntü o kadar parlak olur ve tam tersi de geçerlidir.

TV sistemi: 50Hz için maksimum kare hızı 25 fps’dir. 60Hz için maksimum kare hızı 30 fps’dir.

Gürültü giderme: Çok çerçeveli de-noising işlemi kullanarak görüntü gürültüsünü azaltma. İlk çerçeve ve ikinci çerçeve arasında bilgi sağlayarak gürültüyü azaltır. 2B de-noise: görüntünün detaylarının bulanıklaşmasına, 3D de-noise hareketli nesneler için hareket bulanıklığına neden olabilir.

Dijital görüntü sabitleyici (DIS): Görüntü sabitliği elde etmek için görüntü algoritmasının farklı değerini hesaplar veya karşılaştırır. Böylece görüntü titreşimlerini etkili bir şekilde azaltabilir. Videoyu daha net hale getirmek için etkinleştirin.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.