• yerelreklam@hotmail.com
  • 0549 739 01 02

GOLD Kahta Otelleri – Taş Saray Bardakçı Hotel

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
69 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Karşıyaka Mahallesi Mustafa Kemal Caddesi No:74/A Kahta / Adıyaman
  • TELEFON: 0416 725 80 60
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: Belirtilmemiş
  • E-POSTA: tassaraybardakciotel@gmail.com
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 7/24
SERVİS SAATLERİ 7/24
SERVİS YERLERİ ADIYAMAN
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
5+4 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Karşıyaka Mahallesi Mustafa Kemal Caddesi No:74/A Kahta / Adıyaman

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Taş Saray Bardakçı Hotel

Adıyaman Güney Anadolu bölgemizde GAP’ın Merkezinde bir turizm merkezidir. Dünyanın 8. Harikası kommagene medeniyetinin bir parçasıdır. Unesco tarafından dünya kültür listesine alınan Nemrut Dağı’ da bu ilimiz sınırları içerisindedir. Adıyaman ve Kahta turizm konusunda bugün hak ettiği konuma gelmiş durumdadır.  Özellikle Kahta ilçesinde Nemrut Dağı’na en yakın ulaşım noktasındadır.

3 Yıldızlı bir tesis olan Taş Saray Bardakçı Hotel Taşların dünyası Taş Saray Bardakçı Hotel isminden de anlaşılacağı gibi kültürümüze eşdeğer bir mimariye sahiptir. Güneydoğu’da eşi benzeri olmayan zengin bir taş sarayı adeta. Nemrut Dağı ile bütünleşmiş mimari ve teknik donanımı ve pratik uzmanlar ile yöre ustalarının adeta alın terlerini gösteriyor.

Yöredeki tarih kokan mekanları gezip görmek yerli ve yabancı turistlerin rüyalarını gerçekleştirmektedir. Sağlıklı bir ortamda konaklama imkanı sunmak için; Taş Saray Bardakçı Hotel her şeyi mükemmel tasarlamıştır. Hotel’in mimarisinde kullanılan taşlar özenle seçilip Turistlerin sağlıklı bir ortamda konaklamaları düşünülmüş.

Hotel Bardakçı dünya standartlarına uygun bir şekilde Türkiye’ nin değişik yörelerinden mimari ögeler sergilemektedir. Hotel Bardakçı yüksek öğrenimini tamamlamış en seçkin uzman personelleri ile gelen  konuklarını ağırlamayı kendilerine ilke edinmiştir.

Hotel Bardakçı 3 Yıldızlı olup 140 yatak kapasitelidir. Odalarda Televizyon, Uydu sistemi, İnternet, Mini bar, Restaurant, Teras kat, Sauna, Türk Hamamı ve Yüzme havuzu mevcuttur. Ayrıca 150 kişilik toplantı salonu ve yöresel Harfane şark köşesi bulunmaktadır.

Taş Saray Bardakçı Hotel’e gelenler geldikleri noktalardan alınıp hotel’e yerleştirilip daha sonra uzman rehberler eşliğinde yöredeki turistik yerler gezdirilir.

Taş Saray Bardakçı Hotel; Zengin akşam menüsü, Canlı müzik, Adıyaman harfane sıra gecesi ekibi ile hotel müşterilerine sunulmaktadır.

Taş Saray Bardakçı Hotel’in sloganı gelen konuklarımızı kendi evlerinde gibi hissettirmektir. Gelin sizde kendinize bir iyilik yapın. Dünyanın 8. Harikası olan Nemrut Dağı’na yolculuk yaptığınızda Adıyaman Kahta ilçesinde taşların dünyası Taş Saray Bardakçı Hotel’de konuğumuz olun.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.